Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Praca

Praca za granicą.

EURES jest siecią współpracy publicznych służb zatrudnienia i ich partnerów na rynku pracy, wspierającą mobilność w dziedzinie zatrudnienia na poziomie międzynarodowym, w krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, a także w Szwajcarii.

Bieżące oferty pracy w AKTUALNOŚCIACH lub na stronie www.eures.dwup.pl .

DROP'PIN @EURES  to nowa inicjatywa KE, skierowana do osób młodych w zakresie staży i praktyk zawodowych.

 

Praca w Polsce.

Centralna Baza Ofert Pracy to portal Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Baza zawiera krajowe i zagraniczne oferty pracy, propozycje staży, praktyk i przygotowania zawodowego dorosłych zostały wprowadzone przez podmioty uprawnione do ich zamieszczania na stronie CBOP.

Pośrednictwem pracy oprócz powiatowych urzędów pracy zajmują się równiez Agencje Zatrudnienia, które dysponują ofertami pracy na terenie kraju i za granicą. Prowadzacy agencję zobowiązani są do zgłoszenia działalności do Rejesrtu Agencji Zatrudnienia (KRAZ).

Aktualne oferty pracy Centrów Edukacji i Pracy Młodzieży OHP z województwa dolnośląskiego dostępne są w serwisie Młodzieżowych Biur Pracy .


Targi Pracy/ Giełdy Pracy

To przedsięwzięcie podczas, którego w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z ofertą pracy, praktyk i staży przedsiębiorców i instytucji planujących zatrudnienie. Organizatorem targów pracy najcześciej są powiatowe urzędy pracy, akademickie biura karier, organizacje studanckie lub ochotnicze hufce pracy

Szukaj informacji o zbliżających się targach pracy w zakładce AKTUALNOŚCI .

 

 

 

 

 

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał