Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Praca dla studentów w Holandii

Data aktualizacji: 24-02-2020
 
Dysponujemy ofertą pracy przy kwiatach – mieczykach, różnorodny zakres prac na polu – ścinanie dojrzałych kwiatów i ich sortowanie. Znajomość języka nie jest bezwzględnie wymagana. Wynagrodzenie zależne od wieku od 10.05 Euro/godz. dla osób powyżej 21 lat. 
 
Szczegóły oferty:
http://eures.dwup.pl/strona-6335-praca_przy_kwiatach_mieczyki_wbs621420.html 
 

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to połowa sukcesu

Data aktualizacji: 19-02-2020

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jest już połową sukcesu na drodze do znalezienia zatrudnienia. Ostateczny efekt szukania pracy zależy także od kroków, jakie podejmiemy zanim przejdziemy przez próg drzwi potencjalnego pracodawcy.

 
Jak stworzyć CV, by przykuło uwagę rekrutera❓
Jak odpowiadać na trudne pytania❓
Co powinienem wiedzieć o pracodawcy już na rozmowie rekrutacyjnej❓
Na te i wiele, wiele innych pytań uczniów Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu odpowiedzieliśmy w ubiegłym miesiącu.
 
Jeżeli:
 
❌nie wiesz jak odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
 
❌wygląd Twojego CV Cię nie satysfakcjonuje,
 
❌chcesz sprawdzić swoje siły dzięki symulacji rozmowy kwalifikacyjnej,
 
 
 
✔️✔️✔️ZAPRASZAMY DO CENTRUM!✔️✔️✔️

XI Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Data aktualizacji: 13-02-2020

5 lutego br. odbyły się XI Legnickie Prezentacje Edukacyjne. Organizatorem prezentacji była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy. Uczestnicy prezentacji mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkół i uczelni oraz usługami instytucji rynku pracy.

Tradycyjnie doradcy zawodowi legnickiego Centrum Kariery promowali usługi poradnictwa zawodowego wśród młodzieży na stoisku wystawienniczym i udzielali informacji na pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej.

    

Źródło zdjęć: https://legnica.naszemiasto.pl/prezentacje-edukacyjne-w-legnicy-tlumy-na-pwsz-zdjecia/ga/c5-7539553/zd/51035321

Być albo nie być.... przedsiębiorcą?

Data aktualizacji: 11-02-2020

4 lutego br. Ewa Gładysz i Renata Walz - doradczynie zawodowe Centrum Kariery w Legnicy w praktyczny sposób pokazały młodzieży Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie mechanizmy zachodzące na wolnym rynku. Podczas przeprowadzonych warsztatów wykorzystały symulacyjną grę ekonomiczną pn. Chłopska Szkoła Biznesu.

Chojnowska młodzież miała okazję sprawdzić się w roli przedsiębiorców odkrywając lub doskonaląc swoje kompetencje przedsiębiorcze.

 

        

Cztery chleby, dwa płótna, jedna bryczka!

Data aktualizacji: 27-01-2020

Tym razem CIiPKZ  zawitało do Liceum Ogólnokształcącego nr IV we Wrocławiu, by sprawdzić umiejętności przedsiębiorcze młodych osób. Gra pt " Chłopska Szkoła Biznesu" okazała się strzałem w dziesiątkę. Licealiści byli bardzo zdeterminowani i z zapałem planowali strategię, by pokonać konkurencję. Przy tym mogli się wcielić w rolę piekarza, tkacza i kowala sprzedając swoje produkty na wolnym rynku. Każdy z graczy miał równe szanse, ale tylko nielicznym udało się podwoić, a nawet potroić swój kapitał początkowy.

Uczniowie podczas gry mogli:

- wybierać się w dalekie podróże,

- zakładać spółki,

- sprzedawać produkty,

- współpracować.

Jaką strategie Wy byście wybrali? Zapraszamy do CIiPKZ żeby spróbować swoich sił!

    

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

1 2 3 4 5 ... 29 30 31 32 33 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał