Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Absolwenci Głogowa i okolic - 23.04.2018r. interakcyjne wydarzenie

Data aktualizacji: 18-04-2018

 W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie zapraszamy tegorocznych absolwentów do udziału w interakcyjnym wydarzeniu pn. "Witamy na rynku pracy".

Legniccy doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodwej będą do dyspozycji uczestników i każdy odwiedzający nasze stoisko będzie mógł skonsultować się w sprawach związanych z planowaniem własnej kariery zawodowej, skutecznym poszukiwaniem pracy i dokumentami aplikacyjnymi.

 

20.04.2018 r. - Targi Pracy w Złotoryi

Data aktualizacji: 18-04-2018

 Zapraszamy młodzież na targi Pracy w Złotoryi.

Podczas targów wszyscy zainteresowani będą mogli podejść do naszego stoiska wystawienniczego, porozmawiać z doradcą zawodowym legnickiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i skonsultować wszystkie sprawy związane z planowaniem kariery zawodowej.

 

   

MIni Targi Pracy w Jaworze

Data aktualizacji: 18-04-2018

Uczniowie powiatu jaworskiego, którzy niebawem wejdą na rynek pracy uczestniczyli w Mini Targach Pracy, które odbyły się w siedzibie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Doradca zawodowy Zbigniew Tracz przedstawił na forum informacje o usługach poradnictwa zawodowego świadczonych przez Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP.

Oprócz legnickiego CIiPKZ oferty usług prezentowały również: Młodzieżowe Centrum Kariery w Jaworze, Młodzieżowe Biuro Pracy, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, Ośrodek Szkolenia Zawodowego oraz Hufiec pracy w Jaworze oraz instytucje rynku pracy oraz agencje zatrudnienia.

Po prezentacjach usług wszyscy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji przy naszym stoisku wystawienniczym i zdobycia informacji i wskazówek przydatnych w zaplanowaniu ścieżki zawodowej i skutecznym wejściu na rynek pracy. 

 

Targi Pracy w Jaworze

Data aktualizacji: 18-04-2018

 Legniccy doradcy zawodowi  z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Edukacji w Jaworze i Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Stoisko wystawiennicze CIiPKZ cieszyło się dużym zainteresowaniem. Młodzi ludzie szczególnie interesowali się badaniem predyspozycji zawodowych za pomocą testów psychologicznych.

 

Drzwi Otwarte w Zespole Szkół w Chocianowie

Data aktualizacji: 18-04-2018

 20 marca br. doradcy CIiPKZ DWUP promowali usługi poradnictwa zawodowego w Zespole Szkół w Chocianowie podczas Otwartych Drzwi połączonych z Targami Pracy.

Stoisko wystawiennicze Centrum cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży uczestniczącej w Targach Pracy.

Młodzi ludzie skorzystali z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi. Rozmowa z nami na pewno przyniosła im wiele korzyści. Uzyskali oni wiele informacji o swoich mocnych stronach i predyspozycjach osobistych, które na pewno przydadzą się w zaplanowaniu własnej kariery.

     

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 29 30 31 32 33 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał