Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Rodzice w procesie doradztwa edukacyjno-zawodowego

Data aktualizacji: 27-03-2019

Rodzice pełnią istotną rolę w procesie doradztwa edukacyjno-zawodowego.
Są pierwszymi autorytetami i stanowią pierwsze źródło informacji zawodowej dla młodego człowieka udzielając wsparcia w procesie projektowania kariery zawodowej.

Doceniając wagę zaangażowania rodziców w ten proces, w piątkowe popołudnie odwiedziliśmy Zespół Szkół Ekonomicznych w Legnicy i spotkaliśmy się z rodzicami uczniów, stojących przed wyborem dalszego kształcenia i wchodzących niebawem na rynek pracy.

Wraz z doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 2 w Legnicy zachęciliśmy rodziców do skorzystania z profesjonalnego wsparcia doradców zawodowych
w kształtowaniu kariery zawodowej ich dzieci.

Targi Pracy - Obierz kurs na karierę

Data aktualizacji: 27-03-2019

6 marca br. doradcy legnickiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej spotkali się z młodzieżą Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy podczas Targów Pracy pn. „Obierz kurs na karierę” zorganizowanych przez legnickie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.

 

Odwiedzający stoisko Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej mieli okazję zapoznać się z ofertą usług i porozmawiać z doradcą zawodowym na temat swoich planów edukacyjnych i zawodowych.

 

X Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Data aktualizacji: 27-03-2019

9 lutego br. młodzież kształcąca się w legnickich szkołach odwiedziła siedzibę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy i uczestniczyła w jubileuszowych X Legnickich Prezentacjach Edukacyjnych.

Podczas prezentacji swoje oferty edukacyjne prezentowały szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe Dolnego Śląska, a także Uniwersytet Zielonogórski. Nie zabrakło też lokalnych instytucji rynku pracy, w tym oferty usług poradnictwa zawodowego świadczonego przez Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, ponieważ młodzi ludzie mogli podczas bezpośredniej rozmowy z doradcami zawodowymi skonsultować swoje wybory zawodowe.Z rąk Organizatorów otrzymaliśmy podziękowanie za coroczny udział Legnickich Prezentacjach Edukacyjnych.

 

Praca w Holandii na okres wakacji

Data aktualizacji: 08-03-2019

Dysponujemy  ofertą  pracy w Holandii - Praca przy kwiatach mieczykach (różnorodny zakres prac  na polu – ścinanie dojrzałych kwiatów, sortowanie); zatrudnienie  jest możliwe od czerwca .

Oferta  dostępna:

http://eures.dwup.pl/strona-5787-praca_przy_kwiatach_mieczyki_wbs728219.html

 

Więcej  zagranicznych  ofert   pracy na stronie  -  www.eures.dwup.pl

Praca w Grecji na okres wakacji

Data aktualizacji: 08-03-2019

EURES DWUP dysponuje  ofertami pracy w Grecji dla pokojówek i  kelnerów/barmanów  na okres 2-3 miesięcy, praca od czerwca .

Oferty są dostępne:

http://eures.dwup.pl/strona-5774-pokojowka_000056466135.html

http://eures.dwup.pl/strona-5773-kelner_barman_56466151.html

 

 Więcej  zagranicznych  ofert   pracy na stronie  -  www.eures.dwup.pl

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 31 32 33 34 35 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał