Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Targi Pracy w Lubinie

Data aktualizacji: 14-12-2018

 Dorosła młodzież Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie miała możliwość pozyskać informacje niezbędne do przygotowania się do wejścia na rynek pracy oraz skorzystać z indywidualnych konsultacji przydatnych w wyborach zawodowych podczas Targów Pracy pn. „Bądź architektem swojego szczęścia”. Organizatorem targów było legnickie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP. 

   

Nauka i praca w Niemczech

Data aktualizacji: 23-11-2018

Sieć EURES dysponuje ofertami z Niemiec w ramach praktycznej nauki zawodu w charakterze pracownika banku.

Propozycja nauki i zatrudnienia skierowana jest do osób posiadających wykształcenie średnie ogólne i znających dobrze język niemiecki.

 

Szczegóły ofert:

·         http://www.eures.dwup.pl/strona-5555-pracownik_banku_praktyczna_nauka_zawodu.html

·         http://www.eures.dwup.pl/strona-5556-pracownik_banku_praktyczna_nauka_zawodu.html

Bądź architektem swojego szczęścia

Data aktualizacji: 16-10-2018

 Pod hasłem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „Bądź architektem swojego szczęścia” doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy przeprowadzili poradę grupową w ZSTiO w Legnicy- Henrykówka w Legnicy.

Podczas porady przyszli młodzi przedsiębiorcy przenieśli się do XVIII wieku i wcielili się w role mieszkańców Andrychowa. Poznając zachowania i mechanizmy zachodzące na wolnym rynku doskonalili swoje kompetencje niezbędne w prowadzeniu własnego biznesu. 
   

Dziś uczeń - jutro przedsiębiorca

Data aktualizacji: 16-10-2018

 Doradcy zawodowi legnickiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej odwiedzili Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy z grą symulacyjną pod nazwą "Chłopska Szkoła Biznesu". Podczas warsztatów dorośli uczniowie mieli okazję sprawdzić się w roli przedsiębiorców i zapoznać się z mechanizmami wolnego rynku.

   

Absolwenci Głogowa i okolic - 23.04.2018r. interakcyjne wydarzenie

Data aktualizacji: 18-04-2018

 W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie zapraszamy tegorocznych absolwentów do udziału w interakcyjnym wydarzeniu pn. "Witamy na rynku pracy".

Legniccy doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodwej będą do dyspozycji uczestników i każdy odwiedzający nasze stoisko będzie mógł skonsultować się w sprawach związanych z planowaniem własnej kariery zawodowej, skutecznym poszukiwaniem pracy i dokumentami aplikacyjnymi.

 

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 30 31 32 33 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał