Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Targi Edukacyjne w Górze

Data aktualizacji: 08-04-2019

Jak co roku doradcy zawodowi Centrum informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy odwiedzili Zespół Szkół im. Sylwestra Kaliskiego w Górze i podczas tegorocznych Targów Edukacyjnych zapoznali młodzież ostatnich klas powiatu górowskiego z informacją o usługach poradnictwa zawodowego, jakie świadczą doradcy zawodowi Centrum Kariery DWUP.

Po prezentacjach przyszli maturzyści odwiedzili stoisko wystawiennicze DWUP i podczas indywidualnych rozmów konsultowali z doradcami zawodowymi swoje plany edukacyjne. 

 

Targi Pracy w Głogowie

Data aktualizacji: 03-04-2019

 2 kwietnia br. w głogowskiej Hali Widowiskowo – Sportowej odbyły się Głogowskie Targi Pracy. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie. Młodzież ucząca się powiatu głogowskiego miała okazje zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną dolnośląskich szkół, a młodzi ludzie poszukujący zatrudnienia mogli spotkać się z lokalnymi pracodawcami oferującymi wolne miejsca pracy.

Uczestnicy Głogowskich Targów Pracy  odwiedzali również stoisko wystawiennicze Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP. Doradcy zawodowi informowali odwiedzających targi pracy o usługach poradnictwa zawodowego. Młodzi uczestnicy targów pracy także konsultowali u doradców zawodowych swoje plany edukacyjne.

 

Konkurs dla młodych grafików z atrakcyjnymi nagrodami

Data aktualizacji: 27-03-2019

 

Ponad 5 tys. zł można wygrać w konkursie graficznym ogłoszonym przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Zadanie? Przygotowanie projektów plakatów promujących EURES-TriRegio.

Do konkursu może przystąpić każdy mieszkaniec Dolnego Śląska w wieku 15 - 29 lat. A prace konkursowe – trzy plakaty można przesyłać do 10 kwietnia 2019 r. Plakaty mają promować usługi Partnerstwa EURES- TriRegio, Transgraniczne Targi Pracy w Zgorzelcu, a także Punkt Mobilny.

Jest to już trzecia edycja naszych działań konkursowych, które kierujemy do osób młodych z województwa dolnośląskiego. Nasz cel to zwiększenie rozpoznawalności marki EURES i Partnerstwa TriRegio. Chcemy promować uczciwą mobilności pracowników oraz pokazać korzyści i możliwości z życia oraz pracy na pograniczu polsko-czesko-niemieckim – wyjaśnia Bartosz Kotecki, wicedyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy i dodaje – Zwycięskie projekty będziemy wykorzystywać do pokazywania naszych działań w ramach Partnerstwa EURES-TriRegio.

W puli nagród przewidziano:

  • za I miejsce – 3 000 zł,
  • za II miejsce – 2 100 zł.

Więcej informacji w regulaminie konkursu:

http://eures.dwup.pl/aktualnosc-168-konkurs_graficzny.html

Dodatkowy kontakt: doradca EURES – Marta Kędzierska – tel. 74 88 66 562,

e-mail: marta.kedzierska@dwup.pl

Witamy na rynku pracy

Data aktualizacji: 27-03-2019

Po raz kolejny, podczas interaktywnego spotkania pn. "Witamy na rynku pracy", jakie odbyło się 26 marca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy wystąpili z prelekcją na temat kompetencji poszukiwanych na rynku pracodawców.

Organizatorem konferencji był Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie.

 

Targi Edukacyjne w Jaworze

Data aktualizacji: 27-03-2019

 Podczas XVII Powiatowych Targów Edukacyjnych w Jaworze zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Rozwoje Edukacji w Jaworze legniccy doradcy zawodowi odbyli wiele rozmów z młodzieżą powiatu jaworskiego odwiedzającą targi na temat ich wyborów dalszego kształcenia. 

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 32 33 34 35 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał