Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

WIOSNA ze studentami wrocławskich uczelni

Data aktualizacji: 06-04-2017

Bardzo owocna okazała się współpraca wrocławskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Studenci zaprosili doradców zawodowych do udziału w ogólnopolskiej akcji „Drogowskazy Kariery”, które odbywały się w dniach 27.03-7.04.2017r. Kadra doradców CIiPKZ brała udział w standach informacyjnych na wrocławskich uczelniach.

Doradcy zawodowi konsultowali dokumenty aplikacyjne, dokonywali porad indywidualnych z użyciem testów preferencji zawodowych, udzielali informacji zawodowych. Studenci Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego dwukrotnie zagrali w symulacyjną grę ekonomiczną „Chłopska Szkoła Biznesu” oraz wysłuchali wykładu pt. „Praca 2.0”. Działania doradcze w ramach Drogowskazów Kariery spotkały się z dużym zainteresowaniem. Z wieloma osobami doradcy zawodowi kontynuowali porady „na odległość”.

       

 

Dzień Kariery

Data aktualizacji: 30-03-2017

11 kwietnia 2017 zapraszamy młodzież  na spotkanie z doradcami zawodowymi wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej podczas Dnia Kariery, organizowanego przez PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Doradczynie Agata Kaziuk i Antonina Matiaszkiewicz poprowadzą dla wszystkich zainteresowanych warsztat pt.: „Rynek pracy – kluczowe umiejętności i cechy zawodowe z wykorzystaniem filmu <Robota dla Robota czyli jak zaplanować karierę w dobie nowych technologii>”.  Natomiast osoby zainteresowane indywidualną konsultacją  mogą, w godzinach od 8.30 do 12.00, odwiedzić stoisko przygotowane przez wałbrzyskie Centrum.

Do zobaczenia! 

 

Miejsce spotkania

ul. Zamkowa 4, Wałbrzych, Budynek B,  s. 301

 

 

Studencie! Obudź się - już wiosna!

Data aktualizacji: 23-03-2017

Weź udział w Drogowskazach Kariery, ogólnopolskiej akcji organizowanej
przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

W ramach DK Doradcy zawodowi z wrocławskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej po raz kolejny poprowadzą różnorodne przedsięwzięcia: zapraszamy do wzięcia udziału w dynamicznych rozgrywkach symulacyjnej gry ekonomicznej na dwóch uczelniach: na Politechnice Wrocławskiej w dn. 29.03.br., na Uniwersytecie Wrocławskim w dn. 3.04.br. oraz do wysłuchania wykładu „Praca 2.0” na Uniwersytecie Wrocławskim w dn. 4.04.br.

Jeśli chcesz skonsultować swoje cv lub  określić preferencje zawodowe  przyjdź na jeden z trzech standów informacyjnych; zainteresowanych serdecznie zapraszamy w godz. 9.00-13.00
na Uniwersytet Wrocławski:

·         w dniu 21.03.br. do  bud. D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii 

·         w dniu 22.03.br.  do Instytutu  Politologii na Wydziale Nauk Społecznych  

·         w dniu 23.03.br.  do Instytutu  Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej   

Zapisy na symulacyjną grę ekonomiczną oraz na wykład:   
www.drogowskazykariery.pl       zakładka „Wrocław”

 

 

Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery w Świebodzicach

Data aktualizacji: 23-03-2017

16 marca 2017r. doradcy zawodowi z wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej uczestniczyli w V Świebodzickich Targach Przedsiębiorczości i Planowania Kariery. Wydarzenie tradycyjnie odbywało się w Miejskim Domu Kultury, jego organizatorem był Urząd Miejski w Świebodzicach i Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy – Filia w Świebodzicach. Odbiorcą przedsięwzięcia była młodzież planująca kolejny etap ścieżki edukacyjnej. Przygotowano dla niej bogatą ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i wyższych z naszego regionu, zarówno o profilach humanistycznych jak i technicznych. Nowością podczas Targów był Wiosenny Quiz o Przedsiębiorczości, prowadzony przez doradców zawodowych z Młodzieżowego Centrum Kariery w Świebodzicach.

Wałbrzyskie Centrum udzielało informacji przydatnych w planowaniu kariery zawodowej, młodzież chętnie zadawała pytania dotyczące wyboru zawodu, trendów na rynku pracy oraz oczekiwań pracodawców wobec młodych pracowników. Promowana była również usługa poradnictwa zawodowego - spotkania na portalu społecznościowym FACEBOOK Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej  oraz  poradnictwo na odległość.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Targi pracy i targi edukacyjne dla młodzieży z subregionu legnickiego marzec i kwiecień 2017

Data aktualizacji: 17-03-2017

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Legnicy organizuje targi pn.: „Kierunek – praca”:

22 marca 2017r. od  10:00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze ul. Wrocławska 30

27 marca 2017 od 08:00 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy
ul. Złotoryjska 114

28 marca 2017 od 10:00 w Zespole Szkół nr 2 w Lubinie ul. Szpakowa 1

04 kwietnia 2017 od 10:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie ul. K. Miarki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powiatowy Ośrodek  Rozwoju Edukacji w Jaworze organizuje  XV Targi Edukacyjne:

24 marca 2017 od 09:00 do 13:00 w Auli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze ul. Wrocławska 30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi organizuje Targi Pracy:

21 kwietnia 2017 od 11:00 do 14:00 w Domu Spotkań Integracji Społecznej i Pulsnitz przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi  Pl. Niepodległości 7

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Celem targów pracy będzie pomoc młodzieży ostatnich klas w zdobyciu cennych informacji i wskazówek przed wyborem ścieżki zawodowej oraz przygotowanie do przemyślanego i skutecznego wejścia na rynek pracy. Targi Pracy stanowić będą również dla osób poszukujących zatrudnienia źródło informacji na temat możliwości aktywizacyjnych oraz tendencji panujących na lokalnym rynku pracy.

Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z porad i informacji zawodowej udzielanych przez doradców zawodowych Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy.

 

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19 20 21 22 23 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał