Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Nauka i praca w Niemczech

Data aktualizacji: 23-11-2018

Sieć EURES dysponuje ofertami z Niemiec w ramach praktycznej nauki zawodu w charakterze pracownika banku.

Propozycja nauki i zatrudnienia skierowana jest do osób posiadających wykształcenie średnie ogólne i znających dobrze język niemiecki.

 

Szczegóły ofert:

·         http://www.eures.dwup.pl/strona-5555-pracownik_banku_praktyczna_nauka_zawodu.html

·         http://www.eures.dwup.pl/strona-5556-pracownik_banku_praktyczna_nauka_zawodu.html

Bądź architektem swojego szczęścia

Data aktualizacji: 16-10-2018

 Pod hasłem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „Bądź architektem swojego szczęścia” doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy przeprowadzili poradę grupową w ZSTiO w Legnicy- Henrykówka w Legnicy.

Podczas porady przyszli młodzi przedsiębiorcy przenieśli się do XVIII wieku i wcielili się w role mieszkańców Andrychowa. Poznając zachowania i mechanizmy zachodzące na wolnym rynku doskonalili swoje kompetencje niezbędne w prowadzeniu własnego biznesu. 
   

Dziś uczeń - jutro przedsiębiorca

Data aktualizacji: 16-10-2018

 Doradcy zawodowi legnickiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej odwiedzili Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy z grą symulacyjną pod nazwą "Chłopska Szkoła Biznesu". Podczas warsztatów dorośli uczniowie mieli okazję sprawdzić się w roli przedsiębiorców i zapoznać się z mechanizmami wolnego rynku.

   

Absolwenci Głogowa i okolic - 23.04.2018r. interakcyjne wydarzenie

Data aktualizacji: 18-04-2018

 W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie zapraszamy tegorocznych absolwentów do udziału w interakcyjnym wydarzeniu pn. "Witamy na rynku pracy".

Legniccy doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodwej będą do dyspozycji uczestników i każdy odwiedzający nasze stoisko będzie mógł skonsultować się w sprawach związanych z planowaniem własnej kariery zawodowej, skutecznym poszukiwaniem pracy i dokumentami aplikacyjnymi.

 

20.04.2018 r. - Targi Pracy w Złotoryi

Data aktualizacji: 18-04-2018

 Zapraszamy młodzież na targi Pracy w Złotoryi.

Podczas targów wszyscy zainteresowani będą mogli podejść do naszego stoiska wystawienniczego, porozmawiać z doradcą zawodowym legnickiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i skonsultować wszystkie sprawy związane z planowaniem kariery zawodowej.

 

   

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 27 28 29 30 31 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał