Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Praca dla animatorów w sieci hiszpańskich hoteli

Data aktualizacji: 15-02-2018

  

DWUP EURES prowadzi rekrutację do pracy dla animatorów sportu, instruktorów fitness, animatorów zajęć artystycznych i tańca oraz animatorów zajęć dla dzieci w sieci hiszpańskich hoteli IBEROSTAR w sezonie letnim. Wynagrodzenie netto 800-1200 Euro/miesiąc. Pracodawca na swój koszt zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie oraz częściowo pokrywa koszty podróży. Rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą odbędą się we Wrocławiu.

Szczegóły oferty:

http://www.eures.dwup.pl/strona-4913-animator_sportowy_instruktor_fitness.html

Praca dla młodzieży w Holandii

Data aktualizacji: 09-02-2018

DWUP EURES dysponuje ofertą pracy przy kwiatach na otwartym polu, w magazynie i w szklarni w ramach której może być zatrudniona młodzież i studenci w okresie wakacji. Znajomość języka nie jest bezwzględnie wymagana. Wynagrodzenie zależne od wieku 9.59 Euro/godz. dla osób powyżej 22 lat.

Szczegóły oferty:

http://eures.dwup.pl/strona-4884-pracownik_do_uprawy_kwiatow_wbs571718.html

Zagraniczne staże zawodowe dla młodzieży

Data aktualizacji: 16-01-2018

Europejskie Forum Młodzieży prowadzi nabór absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (rocznik 2016/2017) kierunków: technik informatyk, technik gastronom, technik budowlany, technik handlowiec, technik hotelarz na płatne dwumiesięczne staże zawodowe w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Niemczech i we Włoszech. Uczestnicy staży mają zapewnione: zakwaterowanie, wyżywienie, kieszonkowe, ubezpieczenie, przejazd/przelot na miejsce stażu, staż w wybranym zawodzie w prestiżowej, zagranicznej firmie, kurs językowy oraz wsparcie opiekuna. Termin rozpoczęcia: luty/marzec 2018 r.

Projekt „Młodzież dla Europy – Europa dla Młodzieży” współfinansowany jest przez Fundusz Europejski w ramach programu POWER VET.

Więcej informacji: www.efm.org.pl   lub   www.facebook.com/efmpoland

 

 

Praca dla polskich uczniów/studentów w Niemczech w okresie wakacji LATO 2018

Data aktualizacji: 03-01-2018

Informujemy, że z Federalnego Urzędu Pracy (ZAV) w Bonn wpłynęła oferta pracy wakacyjnej w Niemczech dla polskich uczniów/studentów – lato 2018.

O zatrudnienie mogą się ubiegać:

  • studenci uczelni wyższych (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych), w tym studenci ostatniego roku studiów, którzy na zaświadczeniu o wpisie na listę studentów "Immatrikulationsbescheinigung" – będą mieli potwierdzenie daty zakończenia studiów na dzień 30.09.2018r.,
  • uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, za wyjątkiem liceów ogólnokształcących, w tym uczniowie ostatniego roku nauki, którzy na zaświadczeniu o wpisie na listę studentów "Immatrikulationsbescheinigung" – będą mieli potwierdzenie daty zakończenia szkoły na dzień 31.08.2018r.,
  • deklarują  gotowość  do  podjęcia  pracy,  przez co najmniej  2 miesiące w okresie  letnich wakacji,
  •  nie mogą mieć specjalnych życzeń odnośnie lokalizacji (ubiegający się o pracę, którzy chcą pracować w określonym mieście lub regionie Niemiec  –  otrzymają   odmowę),
  • deklarują znajomość języka niemieckiego,
  • kandydaci na dzień podjęcia pracy muszą mieć ukończone 18 lat.

Pełna informacja tutaj

Nauka i praca w Niemczech

Data aktualizacji: 03-01-2018

Sieć EURES z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy udostępniła oferty z Niemiec w ramach praktycznej nauki zawodu w charakterze: pracownika banku, agenta nieruchomości, a dodatkowo studia w połączeniu z pracą na kierunku bankowość i finanse.
Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Wynagrodzenie w I roku nauki to 968,20 Euro brutto miesięcznie.

 Szczegóły ofert:

- nauka zawodu pracownik banku

- nauka zawodu agent nieruchomości

- studia zawodowe bankowość i finanse

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 24 25 26 27 28 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał