Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Targi Pracy w Legnicy - Zaprzyjaźnij się z rynkiem pracy

Data aktualizacji: 21-03-2018

W subregionie legnickim doradcy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej uczestniczą w cyklicznych targach Pracy pn. „Zaprzyjaźnij się z rynkiem pracy”. Organizatorem jest Centrum Edukacji I Pracy Młodzieży OHP w Legnicy. 

W ramach wydarzeń legniccy doradcy zawodowi odwiedzili już Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie

Obecni na targach pracy uczniowie wchodzący na rynek pracy mieli okazję dowiedzieć się o usługach świadczonych przez Centrum, Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie oraz organizatora imprezy.  Na targach pracy w Legnicy swoją ofertę edukacyjną prezentowała również Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy.

Uczestnicy targów konsultowali się z nami bezpośrednio przy  stoisku wystawienniczym, gdzie służyliśmy pomocą w planowaniu ich kariery zawodowej.

W ramach targów pracy doradcy zawodowi odwiedza dorosłych uczniów wchodzących na rynek pracy w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy, w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz w Zespole Szkół w Chocianowie.

 

     

Warsztaty z biznesem w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy

Data aktualizacji: 05-03-2018

16 lutego br. Zbigniew Tracz oraz Robert Janicki – doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy wykorzystali symulacyjną grę ekonomiczną inspirowaną historią przedsiębiorczych rzemieślników z XVIII-wiecznego ośrodka andrychowskiego pod nazwą „Chłopska Szkoła Biznesu” do przeprowadzenia warsztatów grupowych.  

W role andrychowskich przedsiębiorców wcielili się dorośli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy i z wielkim zapałem prowadzili negocjacje handlowe doskonaląc w ten sposób swoje kompetencje przedsiębiorcze i społeczne. Uczestnicy warsztatów mieli także okazję dowiedzieć się na temat usług Centrum w zakresie poradnictwa zawodowego.

Gratulujemy Zwyciężczyni uzbierania największego kapitału i dziękujemy wszystkim za aktywny udział w warsztatach – doradcy zawodowi CIiPKZ w Legnicy.

 

       

IX Legnickie Prezentacje

Data aktualizacji: 05-03-2018

Po raz dziewiąty w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbyły się Legnickie Prezentacje Edukacyjne. Impreza objęta była honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legnica Tadeusza Krzakowskiego, Starosty Powiatu Legnickiego Janiny Mazur oraz Rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. Ryszarda K. Pisarskiego.

Tegoroczne prezentacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników, na których  czekało 43 wystawców reprezentujących placówki oświatowe Dolnego Śląska oraz województwa lubuskiego, a także instytucje rynku pracy.

Oczywiście nie zabrakło także doradców zawodowych prezentujących usługi legnickiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Każdy odwiedzający targi mógł zapoznać się z ofertą naszych usług i uzyskać informacje przydatne w planowaniu kariery edukacyjnej i zawodowej podczas bezpośrednich konsultacji z doradcą zawodowym.  

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć na stronach intyernetowych PWSZ im. Witelona w Legnicy, portalu e-legnickie.pl oraz obejrzenia informacji legnickiej telewizji DAMI.

 

http://www.pwsz.legnica.edu.pl/galeria/galeria_1223/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=TYP6EHj3Qks

http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/legnica/14309-sukces-ix-legnickich-prezentacji-edukacyjnych-foto

 

       

Praca dla animatorów w sieci hiszpańskich hoteli

Data aktualizacji: 15-02-2018

  

DWUP EURES prowadzi rekrutację do pracy dla animatorów sportu, instruktorów fitness, animatorów zajęć artystycznych i tańca oraz animatorów zajęć dla dzieci w sieci hiszpańskich hoteli IBEROSTAR w sezonie letnim. Wynagrodzenie netto 800-1200 Euro/miesiąc. Pracodawca na swój koszt zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie oraz częściowo pokrywa koszty podróży. Rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą odbędą się we Wrocławiu.

Szczegóły oferty:

http://www.eures.dwup.pl/strona-4913-animator_sportowy_instruktor_fitness.html

Praca dla młodzieży w Holandii

Data aktualizacji: 09-02-2018

DWUP EURES dysponuje ofertą pracy przy kwiatach na otwartym polu, w magazynie i w szklarni w ramach której może być zatrudniona młodzież i studenci w okresie wakacji. Znajomość języka nie jest bezwzględnie wymagana. Wynagrodzenie zależne od wieku 9.59 Euro/godz. dla osób powyżej 22 lat.

Szczegóły oferty:

http://eures.dwup.pl/strona-4884-pracownik_do_uprawy_kwiatow_wbs571718.html

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 23 24 25 26 27 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał