Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

12 Kwiecień 2016r. XI Targi Pracy i VII Edukacji w Strzelinie

Data aktualizacji: 30-03-2016

XI Targi Pracy i VII Edukacji organizowane przez PUP Strzelin,  odbędą się w dniu 12.04.2016r. w godz. 10:00-13:00 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 im. Żołnierza Polskiego w Strzelinie przy pl. 1 Maja 10. Doradcy zawodowi wrocławskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zapraszają na swoje stoisko.

Więcej informacji...

Zagrajcie z nami podczas Dni Kariery na PWSZ w Wałbrzychu

Data aktualizacji: 30-03-2016

11 kwietnia 2016   zapraszamy młodzież  do spotkania z doradcami zawodowymi wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej na Dniu Kariery, organizowanym przez PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, na grę ekonomiczną - Chłopską Szkołe Biznesu mającą za zadanie wsparcie cech przediębiorczych młodzieży. Więcej informacji...

Miejsce spotkania:
ul. Zamkowa 4, Wałbrzych, Budynek B,  I piętro

Godziny:   
I rozgrywka 10.30 - 11.30     
II rozgrywka 11.30 - 12.30    
Do zobaczenia! 

Praktyki i staże dla studentów oraz aktualne oferty pracy podczas Targów Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Data aktualizacji: 23-03-2016

W dniu 16 marca 2016 roku wrocławskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP wzięło udział w Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod hasłem „Spotkanie z Pracodawcą”. Odwiedzający mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą dzięki czemu mogli zapoznać się z aktualnymi wymaganiami/oczekiwaniami wobec kandydatów do pracy, złożyć swoje CV, a także uczestniczyć w rekrutacjach. Wystawcy uczestniczący w targach prezentowali bardzo bogatą ofertę praktyk i staży dla studentów oraz aktualne oferty pracy. Dla odwiedzających targi przygotowane zostały również warsztaty/prezentacje prowadzone przez wybranych wystawców.

Doradczyni zawodowa z wrocławskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej prezentowała usługi centrum, udzielała informacji dotyczących rynku pracy, badań prowadzonych przez centrum oraz konsultowała przygotowane przez odwiedzających dokumenty aplikacyjne.

Studenci badają swoje zainteresowania zawodowe.

Data aktualizacji: 22-03-2016

17 marca 2016 r.  w PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odbyła się grupowa porada zawodowa mająca na celu zbadanie preferencji i zainteresowań zawodowych za pomocą testu Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych KZZ. Uczestnikami byli studenci studiów inżynierskich (logistyka) oraz uzupełniających magisterskich (administracja). Na podstawie uzyskanych wyników doradczynie zawodowe z wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przekażą zainteresowanym ważne informacje i wskazówki dotyczące planowania kariery zawodowej  za pomocą naszej nowej usługi poradnictwa na odległość.

Aspekt zainteresowań zawodowych w planowaniu swojej ścieżki kariery jest bardzo istotny. Postawiony znak równości między pracą zawodową, a pasjami uzdolnieniami, hobby powoduje  ogromne zadowolenie nie tylko dla pracownika, ale także w dużej mierze dla pracodawcy. Wykonując zadania zawodowe, które lubimy stajemy się bardziej wydajni i efektywni. Mamy nadzieję, że raporty badania testowego przyczynią się do trafnych wyborów zawodowych i podjęcia wymarzonej pracy, czego serdecznie życzymy naszym uczestnikom.

Zaplanuj ścieżkę kariery zawodowej z doradcą zawodowym.

Data aktualizacji: 21-03-2016

16 marca 2016 r. doradczynie zawodowe wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej spotkały się z młodzieżą III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu nt. ”Zaplanuj ścieżkę kariery zawodowej z doradcą zawodowym”. Celem warsztatu było wypracowanie czynników sprzyjających podjęciu decyzji edukacyjnych, uświadomienie roli kompetencji zawodowych  na rynku pracy oraz umiejętności stawiania celów życiowych. Uczestnicy bardzo aktywnie  i z zaangażowaniem włączali się  zarówno w dyskusje, jak  i ćwiczenia. Przeprowadzono także badanie zainteresowań za pomocą testu dla licealistów, którego wyniki pokazały preferowane  obszary  zainteresowań. W dużej mierze potwierdziły się trafne, wcześniejsze wybory profilu klasy licealnej. W klasie ogólnej z elementami filmu zdecydowana większość miała wysokie skale w zainteresowaniach humanistycznych. Natomiast w klasie matematyczno-fizycznej przewaga była w zagadnieniach ścisłych.

Zachęcamy młodzież do skorzystania z nowej usługi poradnictwa zawodowego - spotkania na portalu społecznościowym FACEBOOK Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej facebook.com/centrumDWUP oraz  zachęcamy do korzystania z  poradnictwa na odległość poprzez stronę  www.ciipkz.dwup.pl.

 

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał