Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Targi Pracy w Jaworze

Data aktualizacji: 18-04-2018

 Legniccy doradcy zawodowi  z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Edukacji w Jaworze i Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Stoisko wystawiennicze CIiPKZ cieszyło się dużym zainteresowaniem. Młodzi ludzie szczególnie interesowali się badaniem predyspozycji zawodowych za pomocą testów psychologicznych.

 

Drzwi Otwarte w Zespole Szkół w Chocianowie

Data aktualizacji: 18-04-2018

 20 marca br. doradcy CIiPKZ DWUP promowali usługi poradnictwa zawodowego w Zespole Szkół w Chocianowie podczas Otwartych Drzwi połączonych z Targami Pracy.

Stoisko wystawiennicze Centrum cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży uczestniczącej w Targach Pracy.

Młodzi ludzie skorzystali z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi. Rozmowa z nami na pewno przyniosła im wiele korzyści. Uzyskali oni wiele informacji o swoich mocnych stronach i predyspozycjach osobistych, które na pewno przydadzą się w zaplanowaniu własnej kariery.

     

Wrocławski Festiwal Edukacji już za nami.

Data aktualizacji: 27-03-2018

W dniach 25-26 marca 2018r. kadra wrocławskiego Centrum wspólnie z kadrą EURES wzięła udział we Wrocławskim Festiwalu Edukacji. Wystawcami w tym wydarzeniu były uczelnie wyższe, szkoły policealne, branżowe i wydawnictwa edukacyjne.

Festiwal rozpoczął się naszym akcentem  - czyli wykładem P. Lilli Jaroń Wicedyrektora DWUP pn. „Doradca w zasięgu ręki”.  Treść wykładu skoncentrowana była na upowszechnieniu wiedzy wśród uczestników Festiwalu o poradnictwie zawodowym i międzynarodowym pośrednictwie pracy świadczonym w naszym urzędzie.

Podczas festiwalu prowadziliśmy swoje stoisko, na którym udzielaliśmy informacji i porad.

Miło nam, iż znani goście festiwalu jak P. Dorota Zawadzka – psycholog rozwoju człowieka Społeczny Doradca Rzecznika Praw Dziecka oraz P. Radosław Kotarski – dziennikarz, przedsiębiorca, zechcieli odwiedzić nasze stoisko i zapoznać się z proponowanymi przez nas usługami.

Drugiego dnia Festiwalu prowadziliśmy warsztaty trenujące skuteczność osobistą oraz mówiliśmy o bezpiecznych wyjazdach do pracy za granicą.

Uczniowie V LO w Legnicy sprawdzają się w roli przedsiębiorcy.

Data aktualizacji: 21-03-2018

 Dorośli uczniowie klasy II c V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Heweliusza w Legnicy wcielając się w role przedsiębiorców mieli okazję do zapoznania się z mechanizmami zachodzącymi na wolnym rynku oraz sprawdzenia, czy przedsiębiorczość nie jest ich mocną stroną i czy nie wiązać kariery zawodowej z własnym biznesem.

Doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy przeprowadzili z młodzieżą zajęcia wykorzystując symulacyjną grę pod nazwą „Chłopska Szkoła Biznesu”. 

 

Młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Lubinie wchodzi na rynek pracy.

Data aktualizacji: 21-03-2018

Z warsztatami doskonalącymi kompetencje przedsiębiorcze legniccy doradcy zawodowi  CIiPKZ w Legnicy odwiedzili uczniów wchodzących na rynek pracy z Zespołu Szkół Nr 1 w Lubinie.

Uczniowie kształcący się w kierunku technika architektury krajobrazu, wcielając się w role andrychowskich piekarzy, tkaczy i kowali mogli zasmakować ryzyka negocjując  z innymi biznesmenami ceny sprzedaży swoich produktów i poznać mechanizmy zachodzące na wolnym rynku.

 

    

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 6 7 23 24 25 26 27 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał