Ustawienia dla niedowidzacych

 K 

Treść

Zaplanuj ścieżkę kariery zawodowej z doradcą zawodowym.

Data aktualizacji: 21-03-2016

16 marca 2016 r. doradczynie zawodowe wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej spotkały się z młodzieżą III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu nt. ”Zaplanuj ścieżkę kariery zawodowej z doradcą zawodowym”. Celem warsztatu było wypracowanie czynników sprzyjających podjęciu decyzji edukacyjnych, uświadomienie roli kompetencji zawodowych  na rynku pracy oraz umiejętności stawiania celów życiowych. Uczestnicy bardzo aktywnie  i z zaangażowaniem włączali się  zarówno w dyskusje, jak  i ćwiczenia. Przeprowadzono także badanie zainteresowań za pomocą testu dla licealistów, którego wyniki pokazały preferowane  obszary  zainteresowań. W dużej mierze potwierdziły się trafne, wcześniejsze wybory profilu klasy licealnej. W klasie ogólnej z elementami filmu zdecydowana większość miała wysokie skale w zainteresowaniach humanistycznych. Natomiast w klasie matematyczno-fizycznej przewaga była w zagadnieniach ścisłych.

Zachęcamy młodzież do skorzystania z nowej usługi poradnictwa zawodowego - spotkania na portalu społecznościowym FACEBOOK Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej facebook.com/centrumDWUP oraz  zachęcamy do korzystania z  poradnictwa na odległość poprzez stronę  www.ciipkz.dwup.pl.

 

Do czterech razy Świebodzice…

Data aktualizacji: 21-03-2016

Stało się już tradycją, że wałbrzyskie Centrum włącza się w imprezy i wydarzenia organizowane przez Powiatowe Urzędy Pracy podregionu wałbrzyskiego. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na IV Świebodzickie Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej, które odbyły się 17 marca br. w Miejskim Domu Kultury. Wydarzenie skierowane było do młodzieży gimnazjalnej oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych planujących dalszy rozwój edukacyjny i zawodowy.

Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta Pan Bogdan Kożuchowicz  wraz z Powiatowym Urząd Pracy Filia w Świebodzicach.  Więcej…

 

10 marca 2016r. Targi Pracy pn. „Praca Twoją przyszłością”

Data aktualizacji: 16-03-2016

10 marca 2016r. rozpoczął się cykl Targów Pracy pn. „Praca Twoją przyszłością”, organizowany przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Legnicy.

Tego dnia, podczas targów trwających w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie, dorosła młodzież tej placówki zapoznała się z usługami poradnictwa zawodowego i skorzystała z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy. Każdy uczestnik targów miał możliwość uzyskania cennych informacji i wskazówek w związku z wyborem ścieżki zawodowej lub przygotowaniem do wejścia na rynek pracy.

 

 

Warsztaty planowania kariery dla młodzieży III LO w Wałbrzychu.

Data aktualizacji: 10-03-2016

16 marca 2016r. spotkamy się z dorosłą  młodzieżą III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu na warsztatach pt. ”Zaplanuj ścieżkę kariery zawodowej z doradcą zawodowym” Wspólnie przeanalizujemy czynniki wpływające na wybory karierowe, oraz dokonamy analizy rynku pracy pod kątem wyboru zawodu i ścieżki edukacyjnej.

Miejsce spotkania:
III LO im. M. Kopernika w Wałbrzychu, ul. Henryka Jordana 4, Wałbrzych

Godziny:
09:50 – 11:30

Zapraszają doradcy zawodowi z wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej!

 

Testy zainteresowań zawodowych dla studentów PWSZ w Wałbrzychu

Data aktualizacji: 10-03-2016

17 marca 2016r.   zapraszamy młodzież  PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu do zbadania preferencji i zainteresowań zawodowych za pomocą testu Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych KZZ.  Na podstawie uzyskanych wyników doradczynie zawodowe z wałbrzyskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przekażą ważne informacje i wskazówki dotyczące planowania kariery zawodowej.

Miejsce spotkania:
ul. Zamkowa 4, Wałbrzych, Budynek B,  I piętro

Godziny:
11:30 – 13:00

Do zobaczenia!

Podstrony z wcześniejszymi aktualnościami

<< < 1 2 3 4 5 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 > >>

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
ul. Ogrodowa 5B
58-306 Wałbrzych
tel. 74 88 66 500
Projekt i wykonanie
Marek Domrzał